Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Center
ar: المركز

en: Field
ar: الحقل

en: Top
ar: الأعلى

en: Views
ar: العرض

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Count
ar: العدد

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
