Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Center
ast: Centru

en: Field
ast: Campu

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Count
ast: Cuenta

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
