Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Field
cy: Maes

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: left
cy: chwith

en: right
cy: de
