Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Center
de: Zentriert

en: Field
de: Feld

en: Top
de: Oben

en: Views
de: Views / Ansichten

en: Bottom
de: Unten

en: Count
de: Anzahl

en: left
de: links

en: right
de: rechts

en: Selector
de: Auswahl

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts
