Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Center
el: Κέντρο

en: Field
el: Πεδίο

en: Top
el: Κορυφή

en: Views
el: Εμφανίσεις

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Count
el: Αριθμός

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά
