Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Center
et: Keskel

en: Field
et: Väli

en: Top
et: Üleval

en: Views
et: Vaated

en: Bottom
et: Alumine

en: Count
et: Arv

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal
