Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Center
fr: Centre

en: Field
fr: Champ

en: Top
fr: Haut

en: Views
fr: Vues

en: Bottom
fr: Bas

en: Count
fr: Décompte

en: left
fr: gauche

en: right
fr: droite

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit
