Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Center
gl: Centrar

en: Field
gl: Campo

en: Views
gl: Vistas

en: Count
gl: Contar

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita
