Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Center
he: מרכז

en: Field
he: שדה

en: Top
he: למעלה

en: Views
he: היבטים

en: Bottom
he: למטה

en: Count
he: כמות

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין
