Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Center
hu: Középen

en: Field
hu: Mező

en: Top
hu: Teteje

en: Views
hu: Nézetek

en: Bottom
hu: Lenn

en: Count
hu: Mennyiség

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb
