Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Yes
it: Si

en: Center
it: Centro

en: Field
it: Campo

en: Top
it: In cima

en: Views
it: Viste

en: Bottom
it: In fondo

en: Count
it: Numero

en: Selector
it: Selettore

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra
