Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Count
jv: Jumlah

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
