Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Center
lt: Centras

en: Field
lt: Laukelis

en: Top
lt: Viršus

en: Views
lt: Vaizdai

en: Bottom
lt: Apačia

en: Count
lt: Skaičius

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
