Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Center
lv: Centrā

en: Field
lv: Lauks

en: Top
lv: Augša

en: Views
lv: Skati

en: Bottom
lv: Apakša

en: Count
lv: Skaits

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi
