Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Center
my: ဗဟို

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
