Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Center
pl: Środek

en: Field
pl: Pole

en: Top
pl: W górę

en: Views
pl: Widoki

en: Bottom
pl: Na dole

en: Count
pl: Liczba

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo
