Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Center
pt: Centrar

en: Field
pt: Campo

en: Top
pt: Topo

en: Views
pt: Visualizações

en: Bottom
pt: Baixo

en: Count
pt: Contagem

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita
