Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Center
ro: Centru

en: Field
ro: Câmp

en: Top
ro: Sus

en: Views
ro: Vizualizări

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Count
ro: Număr

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta
