Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Center
ru: Центр

en: Field
ru: Поле

en: Top
ru: Вверх

en: Views
ru: Представления

en: Bottom
ru: Низ

en: Count
ru: Счётчик

en: left
ru: слева

en: right
ru: справа

en: Selector
ru: Селектор

en: Left
ru: Левый

en: Right
ru: Правый
