Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Center
sk: Na stred

en: Field
sk: Pole

en: Top
sk: Navrch

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Count
sk: Počet

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo
