Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Field
sl: Polje

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Count
sl: Število
