Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Center
ta: மையம்

en: Field
ta: புலம்

en: Top
ta: மேல்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது
