Views Coda (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Center
tr: Merkez

en: Field
tr: Alan

en: Top
tr: En üst

en: Views
tr: Görünümler

en: Bottom
tr: Alt

en: Count
tr: Sayı

en: left
tr: sol

en: right
tr: sağ

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ
