Views node field (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Display links
bs: Prikaz linkova

en: Full node
bs: Puni node

en: Build mode
bs: Mod izgradnje

en: Display node comments
bs: Prikaži komentare na nod
