Views node field (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Teaser
de: Anrisstext

en: Display links
de: Links anzeigen

en: Full node
de: Vollständiger Beitrag

en: Node field
de: Inhaltsfeld

en: Build mode
de: Aufbau-Modus

en: Display node comments
de: Beitragskommentare anzeigen
