Views node field (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Teaser
es: Resumen

en: Display links
es: Mostrar enlaces

en: Full node
es: Nodo completo

en: Node field
es: Campo de nodo

en: Build mode
es: Construir modo

en: Display node comments
es: Mostrar comentarios del nodo
