Views node field (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Display links
fa: نمایش پیوندها

en: Full node
fa: گره کامل

en: Node field
fa: فیلد گره
