Views node field (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Display links
fi: Näytä linkit

en: Full node
fi: Koko solmu

en: Build mode
fi: Rakennustila

en: Display node comments
fi: Näytä solmun kommentit
