Views node field (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Display links
hu: Hivatkozások megjelenítése

en: Full node
hu: Teljes tartalom

en: Node field
hu: Tartalommező

en: Build mode
hu: Építési mód

en: Display node comments
hu: A tartalom hozzászólásainak megjelenítése
