Views node field (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Views
it: Viste

en: Teaser
it: Anteprima

en: Display links
it: Link della visualizzazione

en: Full node
it: Nodo completo

en: Node field
it: Campo del nodo

en: Display node comments
it: Visualizza i commenti del nodo
