Views node field (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Display links
ja: リンクを表示

en: Full node
ja: 完全なノード

en: Node field
ja: ノードフィールド

en: Display node comments
ja: ノードのコメントを表示
