Views node field (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Display links
nl: Links tonen

en: Full node
nl: Volledige node

en: Node field
nl: Node veld

en: Build mode
nl: Bouwmodus

en: Display node comments
nl: Node-reacties weergeven
