Views node field (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Teaser
pl: Skrót

en: Display links
pl: Wyświetlaj odnośniki

en: Full node
pl: Pełen węzeł

en: Node field
pl: Pole węzła

en: Build mode
pl: Tryb wyświetlania/budowania

en: Display node comments
pl: Wyświetlaj komentarze do węzła
