Views node field (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Teaser
ru: Анонс

en: Display links
ru: Отображать ссылки

en: Full node
ru: Материал полностью

en: Node field
ru: Поле материала

en: Build mode
ru: Режим строительства

en: Display node comments
ru: Показывать комментарии к материалу
