Views node field (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Teaser
sv: Ingress

en: Display links
sv: Visa länkar

en: Full node
sv: Fullständig nod

en: Node field
sv: Nodfält

en: Build mode
sv: Byggmetod

en: Display node comments
sv: Visa kommentarer till noder
