Views node field (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Views
uk: Види

en: Teaser
uk: Анонс

en: Display links
uk: Відображати посилання

en: Full node
uk: Повний матеріал

en: Node field
uk: Поле матеріалу

en: Build mode
uk: Режим створення

en: Display node comments
uk: Показувати коментарі до матеріалу
