Views node field (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Teaser
tr: Özet

en: Display links
tr: Bağlantıları göster

en: Full node
tr: Tüm düğüm

en: Display node comments
tr: Düğüm yorumlarını göster
