Vimeo Link Formatter (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: none
km: គ្មាន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Color
km: ពណ៌
