Vimeo Link Formatter (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: none
ku: هیچ

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Color
ku: ڕه‌نگ
