Vimeo Link Formatter (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: none
lv: neviens

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Mediju faili

en: Color
lv: Krāsa
