Vimeo Link Formatter (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: none
pt: nenhum

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Media
pt: Mídia

en: Color
pt: Cor
