Vimeo Link Formatter (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: none
ro: nimic

en: Width
ro: Lăţime

en: Height
ro: Inălţime

en: Loop
ro: Buclă

en: Color
ro: Culoare
