Vimeo Link Formatter (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: none
sk: žiadne

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Color
sk: Farba

en: Portrait
sk: Na výšku
