Vimeo Link Formatter (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: none
be: няма

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Color
be: Колер
