Vimeo Link Formatter (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: none
cy: dim

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Color
cy: Lliw

en: Portrait
cy: Darlun
