Vimeo Link Formatter (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: none
el: κανένα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Color
el: Χρώμα
