Vimeo Link Formatter (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: none
hi: कोई नहीं

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Color
hi: रंग
