Vimeo Link Formatter (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: none
hr: ništa

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Color
hr: Boja
