Vimeo Link Formatter (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: none
ka: არცერთი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Color
ka: ფერი
