Vimeo Link Formatter (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: none
mn: хоосон

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Color
mn: Өнгө
